Płyty warstwowe obornickie - Panels-Service

Płyty warstwowe (obornickie)

Nowoczesne prefabrykaty w postaci płyt warstwowych, zwanych też obornickimi, dają szerokie możliwości w zakresie projektowania konstrukcji o przeznaczeniu przemysłowym, rolniczym, komercyjnym czy sportowym. To sprawdzony materiał do budowania hal magazynowych. Płyta warstwowa zbudowana jest dwóch okładzin z blachy stalowej oraz rdzenia konstrukcyjno-izolacyjnego. Rdzeń może być wykonany z różnych materiałów, w zależności od oczekiwanych parametrów. Wyróżniamy płyty obornickie z rdzeniem poliuretanowym, z wełny mineralnej oraz ze styropianu. Prefabrykaty warstwowe najnowszej generacji posiadają wysokie wskaźniki bezpieczeństwa ogniowego, izolacji cieplnej oraz akustycznej co sprawia, że są jeszcze bardziej przyjazne w użytkowaniu.

Rodzaje płyt

  • Płyty poliuretanowe – mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, dlatego znajdują zastosowanie jako płyty ścienne i dachowe w obiektach, w których ważne jest utrzymanie stałej temperatury, m.in. w halach chłodniczych. Rdzeń PUR zapewnia wysoką sztywność i wytrzymałość konstrukcji.
  • Płyty styropianowe – zapewniają optymalne warunki w zakresie termoizolacji. Stosowane do konstrukcji ścian oraz dachów. Rdzeń styropianowy pozwala na zastosowanie do pokrycia dachów o minimalnym nachyleniu, już od 3% spadku.
  • Płyty z wełną mineralną – rdzeń z niepalnej wełny mineralnej zapewnia dobrą izolację termiczną oraz akustyczną. Ten typ rdzenia zapewnia wysokie bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Dobrze tłumi dźwięki.

Renowacja, naprawa, malowanie

Bez względu na rodzaj płyt zastosowanych w konstrukcji, oferujemy Państwu usługi modernizacyjne, takie jak renowacja, naprawa, malowanie i wymiana płyt warstwowych. Dzięki naszej obsłudze konstrukcje z prefabrykatów warstwowych będą spełniać niezawodnie swoje zadania przez kolejne lata.

Oferujemy malowanie paneli i płyt warstwowych, szybko, skutecznie i bez zacieków. Przywracamy efektowny wygląd konstrukcjom, poprzez usuwanie odwarstwień, blisterów i purchli. Przeprowadzamy fachową naprawę uszkodzonych ścian, co pozwala uniknąć konieczności wymiany całego panelu. W razie konieczności realizujemy również trudne zlecenia wymiany poszczególnych płyt w konstrukcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: serwis, czyszczenie i przeglądy obiektów z prefabrykatów warstwowych.

Kontakt do nas
Panels Service – Panels-service – naprawa płyt warstwowych
Panels Service UMiT
ul. Żeromskiego 8,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Telefon: +48 608 678 276 , +48 608 678 261
E-mail: biuro@panels-service.pl